Koncert će se održati u Gradskom kazalištu Zorin dom, u subotu, 14. prosinca 2019. godine, u 19,00 sati.

Rotary klub Karlovac tradicionalno, krajem godine, organizira humanitarni božićno-novogodišnji koncert, a prikupljena sredstva od koncerta namijenjena su Fondu za stipendiranje nadarenih učenika i studenata.

Prvo hrvatsko pjevačko društvo Zora pod ravnanjem maestre Radmile Bocek, uz klavirsku pratnju Ognjena Gravorate i sopranistica Paloma Pavan, uvesti će nas u predbožićno raspoloženje.

Rotary klub Karlovac poziva građanke i građane da se odazovu na koncert i tako svojim sudjelovanjem doprinesu uspjehu ove humanitarne akcije.

– Cijena ulaznice iznosi 150,00 kuna te uključuje domjenak i tradicionalno druženje iza koncerta – kaže Marko Marković, predsjednik Rotary klub Karlovac i dodaje: – Tko nije u mogućnosti prisustvovati koncertu a želi podržati akciju i doprinijeti stipendiranju, sredstva može uplatiti na račun ove humanitarne akcije broj: HR1724000081510436609 otvoren kod Karlovačke banke.

Prijaviti se možete: Zijad Smajić 091 44 21 202 zijad@prim.hr i Marko Marković 098 363 736 marko.markovic@ka.t-com.hr

Objava je prenesena s KAportal.hr