Prikupljena sredstva sa božićno-novogodišnjeg koncerta su nekoliko dana kasnije (30.12.2017) podijeljena u obliku tri stipendije za 2016/2017. Rotary klub Karlovac dodijelio je dodatne tri stipendije koristeći bodovnu listu Grada Karlovca. Ugovore su odabranim studentima i učenici uručili predsjednik Rotary kluba Karlovac Željko Šajatović i dopredsjednik Mirko Butković zajedno s predsjednikom Gradskog vijeća Damirom Mandićem. Tako su u Gradskoj upravi ugovore potpisali Hana Lađević, učenica Srednje škole Duga Resa, zanimanje grafički dizajner, studentica Lidija Cindrić, preddiplomski sveučilišni studij Matematike na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Zagrebu i Ivan Šimatović, student Glazbene akademije u Zagrebu, studij pjevanja. Rotary klub Karlovac na ovaj je način surađivao s Gradom Karlovcem i prošle godine stipendirajući ukupno pet studenata i učenika, koristeći listu Grada Karlovca po natječaju za dodjelu stipendija. Podsjećamo da je za školsku i akademsku godinu 2016./2017. Grad Karlovac dodijelio ukupno 25 studentskih i 15 učeničkih stipendija.

Karlovac 27.01.2017.                                                             Mirko Butković